VII Piknik Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Za nami już kolejna edycja Pikniku organizowanego przez Biuro Informacji i Promocji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Warszawski Uniwersytet Medyczny już po raz siódmy zaprosił warszawiaków na spotkanie z medycyną. 24 maja na Rynku Nowego Miasta niemal 600 pracowników i studentów Uczelni zaprezentowało ponad 40 stoisk tematycznych, udzielając mieszkańcom stolicy informacji na temat profilaktyki zdrowotnej i dzieląc się ciekawostkami z różnych dziedzin medycyny.

Także SKN Zdrowia Publicznego - Promocja Zdrowia zaprezentowało swoją działalność.

Uczestniczące w wydarzeniu uczelniane kliniki, zakłady, koła naukowe, organizacje studenckie i szpitale kliniczne, w specjalnie przygotowanych interaktywnych stoiskach, przez cały dzień prezentowały swoje osiągnięcia naukowe i nowinki medyczne oraz udzielały różnorodnych porad.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie!

Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia w zakładce "Galeria zdjęć"