IX Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego

IX Studenckie Sympozjum Naukowe organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Młodych Menedżerów
Tegoroczne hasło przewodnie: "Człowiek w Zdrowiu Publicznym".
Celem "Wrocławskich Dni Zdrowia Publicznego" jest stworzenie pasjonatom nauk związanych z ochroną zdrowia możliwości spotkania, wymiany poglądów oraz integracji.
Podczas dziewiątego spotkania były poruszone kwestie związane z miejscem człowieka w organizacji ochrony zdrowia, a także z zarządzaniem własnej ścieżki kariery.
W tegorocznej edycji zaprezentowaliśmy trzy prelekcje. Pierwsza dotyczyła "Stanu wiedzy rodziców i dzieci w warszawskich przedszkolach na temat zdrowego żywienia" autorstwa: Magdaleny Jabłońskiej, Anny Korcali-Wichary, Zofii Kwiatkowskiej. Druga prezentacja nawiązywała do "Korzystania ze zdrowych aplikacji mobilnych." autorstwa: mgr Joanny Skoniecznej, mgr Pawła Koczkodaja, Ilony Cieślak, Aleksandry Kielan, dr Dominika Olejniczaka, która zajęła 3 miejsce. Ostatnie wystąpienie odnosiło się do "Subiektywnego poczucia wykluczenia społecznego, a dieta bezglutenowa." autorstwa Gabrieli Walendziak, Alicji Smolagi oraz Michała Jurka.
Serdecznie gratulujemy występów oraz życzymy kolejnych sukcesów! :)

(Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii).