Debata pt. “Zdrowe starzenie się w każdym wieku”

15 grudnia 2016 r. zorganizowana została debata pt. “Zdrowe starzenie się w każdym wieku” w Centrum Biblioteczno - Informacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wydarzenie otworzył dr Dominik Olejniczak (opiekun SKN ZP) ogłaszając wyniki konkursu "W sprawie zdrowia". 1 miejsce zajęła nasza członkini koła Agnieszka Świderska. Serdecznie gratulujemy nagrody! Debatę panelową rozpoczął moderator Jakub Szymik z Klubu Debat UW oraz Fundacji Polska Debatuje. Pierwszym prelegentem była Anna Korcala-Wichary wygłosiła wystąpienie pt. "Skutki decyzji osób młodych na stan zdrowia w starszym wieku". Następnym prelegentem była Magda Jabłońska, która umówiła "Aktywność fizyczną seniorów". Kolejnym prelegentem został Kuba Brzeziński odnoszący się do "Starzenia się w przyszłości". Jak wygląda w dzisiejszych czasach, a jak będzie wyglądać za parę lat. Naszym ostatnim mówcą był Filip Makowiecki odnoszący się do "Projektowania działań społecznych na rzecz integracji seniorów w kontekście zdrowia". Po wygłoszonych prelekcjach był czas na dyskusję oraz zadawanie pytań od moderatora oraz uczestników spotkania (opiekunów SKN ZP oraz studentów Zdrowia Publicznego).

Dziękujemy wszystkim obecnym na debacie !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii!